KOPIAMAX – Smorawski | Druk Cyfrowy i Kolorowy, Grawerowanie, Kopiowanie, Ksero, Pieczątki, Oprawa Prac – Poznań

O nas

Firma KOPIAMAX SMORAWSKI istnieje na rynku od 1986 roku. Początkowo głównym filarem naszej działalności były proste usługi ksero.

W celu podniesienia standardu obsługi klienta inwestowaliśmy w nowy sprzęt. Dzięki temu grono zadowolonych klientów sukcesywnie się powiększało. Szybki rozwój naszej działalności pozwolił nam na przeniesienie się z niewielkiego lokalu, w którym zajmowaliśmy się głównie kserowaniem, do obecnego miejsca. Jesteśmy jedną z najprężniej działających firm kopiarskich w Poznaniu. Nasze usługi skierowane są do firm projektowych, budowlanych, architektów oraz osób indywidualnych. Szeroki wachlarz naszej oferty obejmuje zarówno proste ksero A4, jak też ksero kolorowe w wysokiej, cyfrowej jakości. Wykonujemy również kopie i wydruki wielkoformatowe, skanowanie A4, laminowanie dokumentów.

Zgodnie z życzeniem klienta istnieje możliwość oprawy projektów, prac i dokumentów. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy są gwarancją profesjonalnej obsługi. Warto podkreślić, że każda z maszyn w naszej firmie jest zdublowana, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zawsze będziemy w stanie wykonać każde zlecenie. Uwzględniając Państwa czas oraz wygodę umożliwiamy przesyłanie zleceń drogą elektroniczną na adres info@kopiamax.com.pl. Dopełnieniem naszych usług jest grawerowanie laserem, wykonywanie pieczątek i wizytówek oraz dorabianie kluczy. Praca w naszej firmie oparta jest na systemie dwuzmianowym, dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z naszych usług od godziny 6 do 21.00.

Mając na uwadze satysfakcję klientów, stale podnosimy jakość świadczonych usług inwestując w nowy sprzęt.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do kserowania, drukowania, skanowania, laminowania. Oprawiamy dokumenty, wykonujemy kopie i wydruki wielkoformatowe.

DRUK & KOPIA WIELKI FORMAT CZ-B
-Oce TDS 600- do 4m.kw na minutę
-Oce TDS 700 – do 4,7m.kw na minutę

DRUK & KOPIA WIELKI FORMAT KOLOR
-OCE ColorWave 600- do 2m.kw WODOODPORNEGO WYDRUKU na minutę
-OCE TCS 500- do 1m.kw. ma minutę

DRUK & KOPIA A4-A3 CZ-B
-3 x Kopiarko-drukarka cyfrowa RICOH AFICIO każda o wydajności 60 kopii/druków na minutę.

DRUK & KOPIA A4-A3 KOLOR
-2x Kopiarko- drukarka laserowa KONICA MINOLTA Bizhub C450 każda o wydajności 35 kopii/druków na minutę

SKAN WIELKI FORMAT KOLOR I CZ-B
-OCE TC4-szerokość skanowania do 914 mm, wydajność do 2m.kw skanu na minutę.
-OCE CS4244S szerokość skanowania do 1067mm, wydajność do 4m.kw skanu na minutę

SKAN A4-A3 KOLOR I CZ-B
-2x skaner KONICA MINOLTA każdy o wydajności do 45 stron w kolorze na minutę.

SKŁADANIE RYSUNKÓW
-2x Składarka OCE 940 o wydajności do 6m. kw na minutę każda

KAŻDA Z NASZYCH LINII PRODUKCYJNYCH JEST ZDUBLOWANA CO POZWALA NAM PRACOWAĆ NIEPRZERWANIE NAWET W PRZYPADKU AWARII JEDNEGO Z URZĄDZEŃ!